Protokół Nr 8

 Protokół Nr VIII/07

z VIII sesji Rady Miejskiej w Tykocinie

z dnia 17 maja 2007 r.

  

                VIII sesja Rady Miejskiej w Tykocinie odbyła się w Centrum Kultury, Sportu i Turystyki Ziemi Tykocińskiej w Tykocinie pod przewodnictwem Przewodniczącego Rady Miejskiej w Tykocinie Pana Bogusława Kwiatkowskiego.

 

                W obradach udział wzięli radni, sołtysi, pracownicy obligowani z urzędu, zaproszeni goście  oraz mieszkańcy miasta i gminy Tykocin, według list załączonych do protokołu.

 

 Do punktu 1 porządku obrad:

 

                Pan Bogusław Kwiatkowski, Przewodniczący Rady Miejskiej w Tykocinie przywitał przybyłych na sesję radnych, sołtysów, pracowników urzędu, zaproszonych gości oraz mieszkańców miasta i gminy Tykocin. Stwierdził, że ilość obecnych radnych na sesji, zapewnia regulaminowe quorum do podejmowania prawomocnych uchwał. Obrady rozpoczęto o godz. 1005 . Stan radnych 15, obecnych 11.

 

Do punktu 2 porządku obrad

Przewodniczący obrad Pan Bogusław Kwiatkowski przedstawił radnym proponowany porządek obrad.

 

Radni nie wnieśli uwag i pytań do proponowanego porządku obrad.

 

                W zarządzonym głosowaniu jawnym za przyjęciem proponowanego porządku obrad głosowało 11 radnych. Porządek obrad został przyjęty jednogłośnie i przedstawiał się następująco:

1.       Otwarcie  sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.

2.       Przyjęcie porządku obrad.

3.       Przyjęcie protokołu z VII sesji Rady Miejskiej w Tykocinie.

4.       Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie gminy na 2007 rok.

5. Interpelacje i zapytania radnych.

6. Wolne wnioski i informacje.

7.Zakończenie sesji.

 

 Do punktu 3 porządku obrad

                Przewodniczący obrad zwrócił się o przyjęcie protokołu z VII sesji Rady Miejskiej w Tykocinie.

 

                Radni do protokołu nie wnieśli uwag i pytań.

 

                W zarządzonym głosowaniu jawnym za przyjęciem protokołu z VII sesji Rady Miejskiej głosowało 11 radnych. Protokół został przyjęty jednogłośnie.

  

Do punktu 4  porządku obrad

                Przewodniczący obrad Pan Bogusław Kwiatkowski przedstawił radnym projekt Uchwały Nr VIII/46/07 w sprawie zmian w budżecie gminy na 2007 rok. Następnie, zwrócił się z prośbą do Skarbnika Gminy Pani Doroty Sadowskiej z prośbą o omówienie projektu w/w uchwały.

 

                Skarbnik Gminy Pani Dorota Sadowska omówiła radnym zmiany w budżecie na 2007 rok.

 

                Burmistrz Pan Krzysztof Chlebowicz dodał, że z inicjatywy Henryka Remiszewskiego, byłego nauczyciela historii Gmina Tykocin ubiegała się o dofinansowanie w kwocie 15 000 zł. na odnowienie grobów żołnierzy Armii Krajowej. Ze spodziewanych 50% dotacji Gmina otrzymała blisko 75% tj. 11 000 zł. Po wybudowaniu w/w grobów, korzystając z pieniędzy szczebla centralnego, będą porządkowane kolejne miejsca pamięci żołnierzy walczących o wolność Polski. Burmistrz stwierdził, że jest to cel potrzebny i uzasadniony. Następnie, ustosunkował się do inwestycji przewidzianych do realizacji w 2007 roku informując, że:

- w przypadku budowy chodnika we wsi Łaziuki i Sawino w kwietniu Urząd Miejski w Tykocinie wykonał prace obejmujące zorganizowanie i rozstrzygnięcie przetargu. W związku z faktem, że drogi w Łaziukach i Sawinie są powiatowymi należy sporządzić dokumentację i pozwolenie na budowę. Opóźni to inwestycję do sierpnia, a nawet może spowodować przesunięcie robót na 2008 r. Zwrócił się do sołtysów w/w miejscowości i radnych reprezentujących w/w obręb o cierpliwość;

- zostało podpisane porozumienie z Powiatem Białostockim  na budowę chodnika na ulicy 11-go Listopada;

- z projektu na budowę drogi w miejscowości Rzędziany  wraz z przyszłościowym wykonaniem chodników wynika, że przed wylaniem asfaltu, należy ułożyć krawężniki aby odpowiednio zalać warstwę asfaltu ze spadkiem. Czynnością, którą wykona GZGKiM w pierwszej kolejności będzie położenie krawężników w Rzędzianach.

-Powiatowy Zarząd Dróg przygotował specyfikację pod asfaltowanie dróg powiatowych i gminnych w Sierkach i Pajewie;

                Kończąc dodał, że w poprzedniej kadencji organizując inwestycje gminne starał się uwzględniać aspekt ekonomiczny i społeczny realizując zadania przy pomocy osób bezrobotnych zatrudnionych przez GZGKiM. Dlatego, warto niektóre inwestycje przesunąć w czasie.

 

Radni nie wnieśli uwag i pytań do w/w projektu uchwały.

  

                W zarządzonym głosowaniu jawnym za przyjęciem projektu Uchwały Nr VIII/46/07 głosowało 11 radnych. Uchwała została podjęta jednogłośnie.

  

Uchwała Nr VIII/46/07

w sprawie zmian w budżecie gminy na 2007 rok 

stanowi załącznik do oryginału protokołu.

 

 Do punktu 5 porządku obrad

 

                Radna Franciszka Kruszewska przedstawiła  zapytania swoje i Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Tykocińskiej , które stanowią załącznik do oryginału protokołu.

 

                W ustosunkowaniu na zapytania Radnej Franciszki Kruszewskiej Burmistrz Tykocina Pan Krzysztof Chlebowicz odpowiedział:

Do zapytania 1

W ostatnich miesiącach nastąpił złośliwy i agresywny atak na Księdza kanonika Witolda Nagórskiego. Atak ten przejawiał  się w złośliwym, nieprawdziwym artykule, o którym grupa aktywnych mieszkańców Tykocina informowała znajomych i sąsiadów. Następnie, Radny Witold Rudawski wniósł skargę do Prokuratury, która zleciła policji przeprowadzenie śledztwa w sprawie nadużyć księdza kanonika. W szczególności nakazała zbadać sprawę nielegalnie postawionego ogrodzenia, nielegalnie budowanego budynku gospodarczego oraz posiadania kostki granitowej z Placu Czarnieckiego. Odnosząc się do powyższych zarzutów, Pan Burmistrz wyjaśnił, że do 2 m Urząd Miejski nie ma obowiązku wydawać warunków  budowy ogrodzenia. Na budynek usytuowany za Alumnatem ksiądz kanonik uzyskał pozwolenie na budowę od Starosty Powiatu Białostockiego. Natomiast, kostka granitowa została przekazana księdzu przez prywatną firmę wykonującą inwestycję zleconą przez Urząd Miejski w zamian za dobrą współpracę i użyczenie energii elektrycznej na dokończenie budowy Placu Czarnieckiego. Następnie, zapytał, czy atak na księdza kanonika i wizyta Telewizji Objazdowej w Tykocinie nie układa się w pewną całość? Pytając dalej, czy przypadkiem grupa, która dokucza księdzu nie stara się teraz wciągnąć w rozgrywki polityczne burmistrza? Wypowiedź przewodnika żydowskiego na pewno była nie prawdziwa, ale nie oznacza, że Burmistrz musi ustosunkowywać się do wszystkich złośliwych, pojedynczych wypowiedzi. Oznajmił, że może warto ustalić kto takie działania podejmuje i czemu one mają służyć.

Do zapytania 2

Na chodnik na ulicy 11-go Listopada zostały zapisane w budżecie gminy środki finansowe. Zostało też podpisane porozumienie z Powiatem Białostockim na realizację inwestycji. Został przeprowadzony przetarg na zakup materiałów, a od czerwca przychodzą robotnicy do układania chodników.

Do zapytania 3

                Burmistrz Pan Krzysztof Chlebowicz zwrócił się z prośbą do Z-cy burmistrza Pani Teresy Andruszkiewicz z prośbą o odczytanie pisma Wójta Gminy Krypno, które będzie związane z odpowiedzią na trzecie zapytanie Radnej Franciszki Kruszewskiej.

 

                Z-ca burmistrza Pani Teresa Andruszkiewicz odczytała radnym pismo Wójta Gminy Krypno, które stanowi załącznik do oryginału protokołu.

 

                Burmistrz Pan Krzysztof Chlebowicz poinformował, że działka, którą chce nabyć Wójt Krypna pod plażę, położona jest za starorzeczem Narwi na terenie gminy Tykocin. Przedmiotowa działka oddziela działkę będącą własnością Gminy Krypno od starorzecza. Jego zdaniem, nie należy przeszkadzać sąsiedniej gminie w organizowaniu terenów rekreacyjno-turystycznych i działkę odsprzedać. Następnie, oznajmił, że nie otrzymał odpowiedzi od Księdza Biskupa na pismo wystosowane w podobnej sprawie. Odpowiedź ta między innymi pozwoliłaby ustalić przybliżoną wartość nieruchomości gruntowej, której nabyciem zainteresowana jest gmina Krypno. Stwierdził, że między obiema działkami musi zachodzić równowaga cenowa. Ma nadzieję, że opinia Rady Miejskiej będzie pozytywna i umożliwi sprzedaż gruntu gminie Krypno.

 

                Radna Franciszka Kruszewska oznajmiła, że w/w temat dotyczy wsi Góra i gminy Krypno, która stara się na swoim terenie zrobić kąpielisko.  Tykocin jest położony nad rzeką, która jest własnością Skarbu Państwa i tylko Burmistrz może podjąć taką inwestycję. Mieszkańcy Tykocina, tego zrobić nie mogą. Stąd jej zapytanie. Wskazała, że jest wiele miejsc w Tykocinie, które nadawałyby się na kąpielisko i nie musi ono od razu być wykwintne. Musi to być miejsce, gdzie można przyprowadzić małe dzieci. W chwili obecnej nie można zrobić kąpieliska przy głównym nurcie rzeki, chociaż i tam ludzie się kąpią.

 

                Burmistrz Pan Krzysztof Chlebowicz poinformował, że z uchwalonego przez Wysoką Radę budżetu na 2007 r.  wynika w sposób jasny i oczywisty, że nie ma zapisanych żadnych nakładów finansowych na organizowanie kąpieliska. W przypadku pozytywnej postawy Księdza Biskupa, w każdej chwili można zrobić korekty budżetu podjąć działania. Na dzień dzisiejszy budżet gminy nie ma zapisów dotyczących kąpieliska i Burmistrz nie będzie podejmował działań niezgodnych z prawem.

 

                Radna Franciszka Kruszewska poprosiła o pisemną odpowiedź na złożone zapytania.

 

                Z-ca przewodniczącego Rady Miejskiej w Tykocinie Pan Jerzy Augustynowicz zapytał jak jest sens wydawania pieniędzy na stare kąpielisko, skoro Rada Miejska ma zamiar wybudować nowoczesne kąpielisko ze stworzeniem warunków pod spływy kajakowe. Na miejscu starego kąpieliska jest woda stojąca z dużą ilością mułu i zaroślami. Uważa, że w nabyciu działki pod kąpielisko gminne powinni pomóc ksiądz proboszcz i ksiądz kanonik.

 

                Radna Franciszka Kruszewska oznajmiła, że nie rozumie dlaczego Z-ca przewodniczącego Rady Miejskiej w Tykocinie Pan Jerzy Augustynowicz adresuje swoją wypowiedź do radnych. Jest takiego samego zdania jak on, ale nie ma mocy prawnej i nie może w powyższej sprawie pójść sama.

 

                Z-ca przewodniczącego Rady Miejskiej w Tykocinie Pan Jerzy Augustynowicz poprosił Radną Franciszkę Kruszewską o wpłynięcie na kolegę, którym jest ksiądz proboszcz Stanisław Szymborski w sprawie załatwienia sprawy kąpieliska.

 

                Radna Franciszka Kruszewska oznajmiła, że temat kąpieliska jest sprawą urzędową. Ponadto, z  racji tego, że ksiądz proboszcz Stanisław Szymborski jest jej kolegą nie ma żadnego wpływu na jego decyzje i nie rozmawia z nim o powyższych sprawach.

 

                Burmistrz Pan Krzysztof Chlebowicz zwrócił się do Radnej Franciszki Kruszewskiej z zapytaniem, czy ksiądz proboszcz w obecności Radnej nie wyrażał opinii na temat sprzedaży działki parafialnej pod kąpielisko?

 

                Radna Franciszka Kruszewska odpowiedziała, że w jej obecności ksiądz proboszcz nie wyrażał żadnej opinii, oprócz tych które słyszała na spotkaniu zorganizowanym przez Burmistrza z księdzem proboszczem. Na ten temat nigdy z nim nie rozmawiała.

 

                Przewodniczący Rady Miejskiej w Tykocinie Pan Bogusław Kwiatkowski oznajmił, że minęły czasy, gdzie przy pomocy dwóch kilogramów gwoździ i pięciu desek można było zrobić kąpielisko. Do księdza biskupa zostało przesłane pismo i Burmistrz oczekuje na odpowiedź. Jeżeli Burmistrz zostanie zaproszony na spotkanie przez księdza biskupa i otrzyma odpowiedź negatywną, wówczas nastąpi szukanie innego miejsca pod kąpielisko. Jego zdaniem należy być konsekwentnym i najpierw załatwić jedno. Natomiast, stworzeniu plaży „na teraz” pierwszy się przeciwstawia, mając na względzie obowiązujący standard i wymogi sanitarne. Oznajmił, że skoro tyle lat nie było kąpieliska, to można jeszcze rok poczekać.

 

                Radna Franciszka Kruszewska odpowiedziała, że będzie trzymała Przewodniczącego Rady Miejskiej za słowo „rok”.

 

                Z-ca przewodniczącego Rady Miejskiej w Tykocinie Pan Jerzy Augustynowicz  oznajmił, że gdyby mieszkał w takim miejscu jak Radna Franciszka Kruszewska dawno by zrobił prywatną plażę.

 

                Radna Franciszka Kruszewska odpowiedziała, że nie może tego zrobić, gdyż nie posiada prawa własności i za pomosty należy płacić podatek.

 

 Do punktu 6 porządku obrad

 

                Radny Jan Nartowicz oznajmił, że zrobiona wcześniej droga do Pajewa ma szerokość 3,5 m i jest za wąska. Zapytał, czy można tą szerokość zwiększyć. Następnie, zwrócił się z prośbą do Kierownika GZGKiM Pani Barbary Olszewskiej o wyrównanie drogi w Pajewie.

 

                Burmistrz Pan Krzysztof Chlebowicz odpowiedział, że aby zwiększyć szerokość drogi należy zrobić projekty. Takie wąskie drogi były robione w poprzednich kadencjach, za czasów, kiedy Radny Nartowicz był radnym. Obecnie projekt budowy drogi we wsi Pajewo obejmuje szerokość 5 m.

 

                Radny Roman Klimaszewski oznajmił, że należy zająć się remontem poboczy przy wąskich drogach. Takiego remontu poboczy wymaga droga do Tatar. Zaapelował o podjęcie działań.

 

                Burmistrz Pan Krzysztof Chlebowicz odpowiedział, że w wieloletnich planach jest połączenie środków gminnych i powiatowych i wylanie dwóch warstw asfaltu na drodze Tatary – Słomianka. Ówczesny Radny Powiatowy Józef Sikorski wyczyścił środki powiatowe przewidziane na gminę Tykocin w 2007 r. W ramach utrzymywania i budowy dróg należy najbardziej pilne odcinki podsypać. W poprzednim roku odcinek od wsi Łaziuki do wsi Tatay był podsypany. Kończąc dodał, że wszystko Gmina zrobi, aby w następnym roku w/w drogę poprawić.

 

                Sołtys wsi Siekierki Pan Stanisław Zembko poprosił, aby Urząd Miejski w Tykocinie wpłynął na Punkt Energetyczny w Jeżewie Starym, w celu skrócenia przewodu energetycznego przy mleczarni w Siekierkach. Apele mieszkańców  w tej sprawie nie przynoszą rezultatu.

 

                Radna Hanna Gładysz zapytała, czy zgłaszał problem do Zakładu Energetycznego w Łapach?

 

                Sołtys wsi Saniki Pan Jerzy Backiel poinformował, że jego sołectwo miało podobny problem i rozwiązał go przez zgłoszenie do Zakładu Energetycznego w Łapach.

 

                Przewodniczący Rady Miejskiej w Tykocinie Pan Bogusław Kwiatkowski zaproponował sołtysowi wsi Siekierki wysłanie oficjalnego pisma do Zakładu Energetycznego w Łapach.

 

                Burmistrz Pan Krzysztof Chlebowicz zaoferował pomoc i poprosił o kontakt w tej sprawie z nim i pracownikiem Urzędu Miejskiego Panem Krzysztofem Wnorowskim. 

 

                Z-ca burmistrza Pani Teresa Andruszkiewicz zaprosiła do udziału w wyborach do Sejmiku Województwa Podlaskiego, które odbędą się 26 maja 2007 r. Poinformowała, że we wszystkich lokalach wyborczych będą jednocześnie wybory do Sejmiku Województwa Podlaskiego i Referendum w sprawie obwodnicy augustowskiej. Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 6.00 do 20.00.

 

                Sołtys wsi Krosno Pan Wiesław Rutkowski zapytał:

-  czy Gmina może w jakiś sposób wspomóc rolnika ze wsi Tatary Pana Marka Zajkowskiego, któremu podczas wichury został zerwany dach ze stodoły?

- czy to prawda, że mundurki szkolne będą kosztowały 400 zl?

 

                Radny Stanisław Lenczewski odpowiedział, że mundurki szkolne będą kosztowały ok. 43 zł.

 

                Radna Franciszka Kruszewska odpowiedziała, że z informacji prasowych wie, że mundurek szkolny będzie kosztował do 50 zł.

 

                Burmistrz Pan Krzysztof Chlebowicz oznajmił, że odpowiedzi na postawione pytanie może udzielić po zapytaniu Dyrektora Szkoły. Zapytał Sołtysa Wiesława Rutkowskiego, czy nie prościej byłoby zapytać bezpośrednio Dyrektora? Uważa, że cena 400 zł za mundurek szkolny jest taka  samo prawdziwa jak informacje na temat  księdza kanonika Witolda Nagórskiego rozpowszechniane w prasie i skierowane do prokuratora.

 

                Radna Franciszka Kruszewska nawiązując do wypowiedzi Burmistrza oznajmiła, że niektóre sprawy związane z księdzem Witoldem Nagórskim są ludziom nie jasne. Na przykład sprawa kupionego Kina „Hetman”, które stoi, wali się i niszczeje. Stwierdziła, że jako radna z Tykocina interesuje się tymi sprawami, ale potrafi sama wyjaśnić interesujące ją nie domówenia. Oznajmiła, że wypowiedź Burmistrza odebrała, jako adresowaną do niej. Stwierdziła, że w plotki i niejasne sprawy nie wchodzi.

 

                Z-ca przewodniczącego Rady Miejskiej Pan Jerzy Augustynowicz zapytał, dlaczego zatem radna pytała, kto dał pozwolenie na budowę płotu przy ulicy Jordyka i kto jest właścicielem działki?

 

                Radna Franciszka Kruszewska odpowiedziała, że o to pytał jej wyborca. Zapytała dlaczego inni mieszkańcy muszą rysować projekty budowane przy posesjach płotów? Projekt budowanego płotu widziała u Pana Mariana Wiśniewskiego.

 

                Z-ca przewodniczącego Rady Miejskiej Pan Jerzy Augustynowicz, że może w/w chciał taki projekt zrobić.

 

                Radna Franciszka Kruszewska odpowiedziała, że najprawdopodobniej ktoś kazał Panu Marianowi Wiśniewskiemu taki projekt zrobić. Oznajmiła, że jest szereg niejasności.

 

                Z-ca przewodniczącego Rady Miejskiej Pan Jerzy Augustynowicz oznajmił, że Radna Franciszka Kruszewska napewno wie, że kino jest własnością Parafii.

 

                Radna Franciszka Kruszewska odpowiedziała, że nie wie kto jest właścicielem kina.

 

                Burmistrz Pan Krzysztof Chlebowicz oznajmił, że rozmawiał osobiście z księdzem proboszczem Stanisławem Szymborskim, który miał plany sprzedania kina. Wiadomo, że sprzedać można tylko własność. Z posiadanych informacji wie, że kino „Hetman” jest własnością Parafii, której zarządcą jest ksiądz proboszcz Stanisław Szymborski. To on odpowiada za kino, a nie ksiądz kanonik Witold Nagórski. Stan budynku po kinie jest skandaliczny i świadczy o niegospodarności. W tej sprawie należy się kierować do obecnego księdza proboszcza. Samorząd, sołtysi i radni są zainteresowani, aby w tym miejscu powstał podobny obiekt jak organistówka, alumnat czy austeria.

 

                Prezes Gminnego Oddziału Zarządu OSP Pan Sławomir Maks zaprosił na zawody sportowo-pożarnicze, które odbędą się 10 czerwca 2007 r. o godz. 9.00. na boisku przy Zespole Szkół i Przedszkola w Tykocinie.

 

                Sołtys wsi Krosno Pan Wiesław Rutkowski ponowił pytanie, czy  Pan Marek Zajkowski  może liczyć na pomoc ze strony Gminy?

 

                Burmistrz Pan Krzysztof Chlebowicz odpowiedział, że pomocą w Gminie zajmuje się Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej. Poprosił o złożenie podania w tej sprawie.

 

                Sołtys wsi Krosno Pan Wiesław Rutkowski oznajmił, że zwrócił się z tym tematem podczas sesji, bo chciałby wiedzieć, czy Rada Miejska zaakceptuje pomoc dla poszkodowanego rolnika.

 

                Burmistrz Pan Krzysztof Chlebowicz powtórzył, że w imieniu Burmistrza działa Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, który nie udziela pomocy na podstawie własnych analiz, ale kryteriów zapisanych w ustawie. Takie sytuacje losowe napewno są objęte pomocą. Decyzję podejmie Kierownik po zbadaniu sytuacji. Oznajmił, że skoro sołtys zadał pytanie do Rady Miejskiej, to on nie czuje się kompetentny do udzielenia odpowiedzi.

 

                Radny Robert Cimoch zapytał, czy Rada Miejska może udzielić taką pomoc?

 

                Przewodniczący Rady Miejskiej Pan Bogusław Kwiatkowski oznajmił, że w tej sprawie musi zwrócić się o opinię do radcy prawnego. Po jej zasięgnięciu powiadomi sołtysa.

 

                Burmistrz Pan Krzysztof Chlebowicz zapytał Skarbnika Gminy Pani Doroty Sadowskiej czy budżet przewiduje udzielanie pomocy społecznej?

 

                Skarbnik Gminy Pani Dorota Sadowska odpowiedziała, że jest zapisana pewna kwota na zasiłki celowe i z niej można takiej pomocy udzielić.

 

                Radna Franciszka Kruszewska stwierdziła, że jej zdaniem na obecnej sesji radni powinni podjąć uchwałę i przyznać pomoc dla poszkodowanego rolnika w wysokości 5 000 zł. czy 10 000 zł.

 

                Przewodniczący Rady Miejskiej Pan Bogusław Kwiatkowski oznajmił, że takie działanie musi być zgodne z prawem i należy to sprawdzić.

 

                Z-ca przewodniczącego Rady Miejskiej Pan Jerzy Augustynowicz poinformował, że w kadencji w której był Przewodniczącym Rady Miejskiej, Burmistrz przyznawał 1000 zł. mieszkańcom, których doświadczył pożar. 10 000 zł to za duża kwota.

 

                Sołtys Kolonii Tykocin Pan Jerzy Kapica przyznał rację Z-cy przewodniczącego Rady Miejskiej Panu Jerzemu Augustynowiczowi. Stwierdził, że kwota 10 000 zł jest za duża. Przyznając  taką kwotę, nie będzie można być konsekwentnym w przypadku większej ilości zniszczeń.

 

                Burmistrz Pan Krzysztof Chlebowicz zwracając się do sołtysa wsi Krosno Pana Wiesława Rutkowskiego oznajmił, że mówiąc o pomocy z Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej miał na myśli kwotę 1000 zł.

 

 Do punktu 7 porządku obrad

 

                        W związku z wyczerpaniem porządku dziennego obrad, Przewodniczący zamknął obrady o godz. 1104, dziękując wszystkim za przybycie.

 

                        Na tym protokół zakończono.

                                                                                               Przewodniczący Rady Miejskiej w Tykocinie

                                                                                               Bogusław Kwiatkowski

 

Protokołowała: 

Barbara Zachowicz

 

Metryka strony

Udostępniający: Samorząd Miasta i Gminy Tykocin

Wytwarzający/odpowiadający: Barbara Zachowicz

Wprowadzający: Barbara Zachowicz

Data wprowadzenia: 2007-07-04

Data modyfikacji: 2007-07-04

Opublikował: Barbara Zachowicz

Data publikacji: 2007-07-04